WWW Śmietanki

Strona nie tylko przedstawia cykl wielu koncertów Śmietanki Łowickiej, ale posiada też mniej standardowe podstrony: propozycję dla Sponsorów oraz przedstawienie innego ważnego i rozpoznawalnego projektu Organizatorów – cyklu koncertów „Klasycznie na Trawie”. Tak więc oprócz nowoczesnego i estetycznego sposobu prezentacji koncertów (strona ma przejścia do profilu Facebook, system poleceń oraz komentarzy) Fundacja opracowała też strategię wizerunkową dla Centrum Łowicka, w której prezentujemy Centrum jako jedyny Dom Kultury współpracujący z Filharmonią Narodową.

Strona jest przystosowana do wyświetlania na tabletach i smartfonach oraz posiada panel do jej edycji bez udziału specjalistów (tzw. CMS).

Działania Fundacji Promocji: strategia wizerunkowa i komunikacja w internecie (koncepcja, grafika, teksty, programowanie strony www).

smiet-ww