Konkurs „eM jak Mokotów”

„eM jak Mokotów” to konkurs dla każdego z Warszawy! Małego i dużego. Konkurs miał promować literę „m”, która jest częścią logo.

Co trzeba było zrobić by wygrać? Krok 1: polubić profil Rocznicy. Wysłać prośbę o polubienie do swoich znajomych, a jeśli Uczestnik “nie był” na Facebooku prosiliśmy by wysłał informację o stronie mejlem. Krok 2: wymyślić hasło promujące Mokotów. Pozytywne, ciekawe, krótkie – dwa wyrazy lub dłuższe. Hasło powinno zawierać literę „m” małą lub wielką. Wyraz „Mokotów” mógł być użyty lub nie, decydował Uczestnik konkursu. Wybrane hasła, grafika od Fundacji Promocji.

Współorganizatorzy wydarzenia: Centrum Łowicka, Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.
Działania Fundacji Promocji: komunikacja w internecie (wymyślenie konkursu, zaprogramowanie formularza do zbierania danych, trzy sposoby zbierania zgłoszeń, przeprowadzenie i rozstrzygnięcie konkursu, teksty, grafika, promocja).

1-baner-mmm-mokotow-2-1024x321

2-baner-mokotow-kocham-1024x321