AS – sukces na Facebooku

Mimo, że przedstawienie pt.: „Wokół Szekspira” Andrzeja Seweryna widziała już prawie cała publiczność w Warszawie (był grany kilka razy wcześniej) nieszablonowe działania Fundacji na profilu Facebook ściągnęły widzów w wieczór kolejnego spektaklu. Fragmenty oryginalnej zapowiedzi umieszczonej na Facebooku: „AS – Andrzej Seweryn, mistrz gry, tym razem w wielu rozdaniach-wcieleniach bohaterów innego mistrza, Szekspira…”

Zwrócił uwagę oryginalny opis wydarzenia, w którym wyrazy zaczynały się na jedną literę.

Szekspir Spłodził Setki Stron Stroniących od Szarości Sztuki. Seweryn w Scenariuszu Spodziewanego Spektaklu Skradnie Spojrzenia i Serca Swawoląc o Sekretach, Sądząc Seksmody oraz Sprawdzając Sensowność Scenicznych Sentencji. Czy Sprostamy Samozadowoleniu Szanownych Sympatyków Śmietanki? Sprawdźmy!”

Współorganizatorzy Śmietanki: Centrum Łowicka i Impresariat Artystyczny Jacek Gintowt.
Działania Fundacji Promocji: komunikacja w internecie (koncepcja, teksty, grafika, promocja); Miejsce: Mokotów i Internet.